Okna plastová

 

 

Naše společnost se mimo jiné zabývá distribucí plastových, dřevěných i hliníkových okenních a dveřních výplní, doplňků a příslušenství včetně kompletních služeb. V nabídce máme nejznámější profily, jako jsou např. REHAU, VEKA (Plast), Softline IV (Dřevo) a ALUPROF, ALIPLAST (Hliník) s obvodovým kováním ROTO NTa td.

 

 

Plastová okna i dveře jsou vyrobena z bezolovnatých profilů nové generace. 5-ti komorová konstrukce okenního rámu a 6komorová konstrukce okenního křídla zaručuje vynikající pevnost a izolační vlastnosti. Profily jsou vyráběny ve třídě A (tl. stěn 3mm) výhradně z nerecyklovaného a neměkčeného plastu (PVC-U) dle ČSN EN 12608 s žárově zinkovanou výztuhou o síle od 1,5mm do 3mm v závislosti na velikosti výrobku.

 

 

Zasklení je standardně provedeno čirým izolačním dvojsklem s hodnotou koeficientu prostupu tepla Ug=1,0W/m2K, lze také volit z široké škály barev či doplňků (např. izolační trojsklo, plná rámová výztuha, termorámeček, 5komorový podparapetní profil s pryžovým těsněním, skryté okenní panty apod.), které nabízí zákazníkovi individuální možnosti při výběru těch správných oken.

 

 

Kvalitní 8-mi bodové kování je standardně vybaveno mikroventilací, pojistkou proti špatné manipulaci s klikou a bezpečnostním uzávěrem bránícím vypáčení křídla ve sklopném stavu okna. Na plastové výrobky poskytujeme prodlouženou záruku 7 let a vchodové nebo posuvné dveře a příslušenství 3 roky. Dřevěná okna i dveře zhotovená v systému SOFTLINE tvoří třívrstvá konstrukce lepeného hranolu o tl. 68mm bez podélného plošného napojení, čímž zaručují vysokou stabilitu a dlouhodobou funkčnost.

 

 

Zasklení je standardně provedeno čirým izolačním dvojsklem s hodnotou koeficientu prostupu tepla Ug=1,0W/m2K, lze také volit z široké škály barev a doplňků (např. izolační trojsklo, termorámeček, skryté okenní panty apod.), které nabízí zákazníkovi individuální možnosti při výběru těch správných oken.

 

Kvalitní 8-mi bodové kování je standardně vybaveno mikroventilací, pojistkou proti špatné manipulaci s klikou a bezpečnostním uzávěrem bránícím vypáčení křídla ve sklopném stavu okna.

 

 

Moderní povrchové úpravy s ochranou proti plísním a hnilobě, zaručují dlouholetou stálost barvy. Možnost použití široké palety lazur čipastelových barev ve spojení s neopakovatelnou strukturou dřeva a zaoblených hran profilu, dodává oknům výjimečně elegantní vzhled. K výrobě jsou používány dřeviny borovice nebo meranti.

 

 

Na dřevěné výrobky poskytujeme prodlouženou záruku 4 roky a vchodové nebo posuvné dveře a příslušenství 3 roky.

 

Hliníková okna i dveře nabízíme v různých variantách v závislosti na použití a na požadavcích týkajících se funkčnosti, estetiky, tepelné izolace a protipožární odolnosti.

 

 

Zasklení je standardně provedeno čirým izolačním dvojsklem s hodnotou koeficientu prostupu tepla Ug=1,0W/m2K, lze také volit z široké škály barev a doplňků (např. izolační trojsklo, termorámeček, podparapetní profil s přerušeným tepelným mostem apod.), které nabízí zákazníkovi individuální možnosti při výběru těch správných oken.

 

 

Systém MB-45 bez tepelné izolace vhodný pro stavbu vnitřních příček s konstrukční hloubkou u oken 45mm (zárubeň) a  54mm (křídlo), 3komorový systém MB-60 tepelně izolovaný s přerušeným tepelným mostem a konstrukční hloubkou u oken 60mm (zárubeň) a  69mm (křídlo), systém MB-70 a MB-70HI se zvýšenou tepelnou izolací a systém MB-78EI sloužící ke konstrukci vnitřní nebo vnější zástavby (protipožární stěny a dveře) s požární odolností třídy EI15, EI30, EI45 nebo EI60. Systém také umožňuje kouřotěsnou konstrukci v různých variantách. Konstrukce je tvořena hliníkovými profily s tepelným můstkem o šířce 34 mm a ohnivzdorných vložek. Konstrukční hloubka profilů je 78 mm.

 

 

Těsnění zaručuje dobrou termickou izolaci křídel dveří a také nepropustnost průniku vody a vzduchu. Barevné možnosti jsou téměř neomezené, jelikož lze vybírat barvy ze vzorníků RAL a dokonce i z renolitových fólií.

 

 

Díky vysoké kvalitě použitých materiálů poskytujeme na hliníkové výrobky, jejich povrchovou úpravu a příslušenství 5 let! Všechny výrobky obsahují certifikáty kvality a jsou označeny CE štítkem na vlastnosti výrobku.

 

 

Dodací lhůty

- PVC bílá barva + imitace dřeva (standardní tvary) GL SYSTEM => cca 8 dnů

- Oblouky a A-typy => 2-3 týdny

- Al standard => 3-4 týdny

- Al nestandard => 5 týdnů

- EURO okna a dveře => cca 14 dnů

 

 

Platební podmínky

- záloha 50% - 70%

- konečná fakturace se splatností 14 dní

 

 

 

V případě bližších informací nás můžete kdykoliv kontaktovat.