Fasády a exteriér budovy

 

 

Zateplování fasád, izolace exteriéru budovyCílem naší práce je vytvořit pro zákazníka dílo v co nejvyšší kvalitě a nejkratším termínu. Vytvořit nejvhodnější řešení v souladu s nejnovějšími technickýmí znalostmi v oboru. Používáme atestované materiály renomovaných výrobců a klademe důraz na dosažení maximální životnosti a šetrnosti k životnímu prostředí. Jsme firma, jejíž objem zakázek je přímo závislý na pozitivních referencích klientů a ručíme za odbornost a kvalitu vykonané práce.

 


Co Vám nabízíme:


- kvalitu a dlouhou životnost jednotlivých komponentů zateplovacích systémů
- širokou škálu certifikovaných zateplovacích systémů s různými povrchovými úpravami
- záruku jak na zateplovací systém, tak i na všechny použité materiály
- profesionální přístup
- jednu z nejvýhodnějších cenových nabídek na trhu

 

Stav a vzhled fasády je vizitkou každého domu. Délka funkčního období fasády není nekonečná a oprava je dříve či později nutností. Při dobře provedené rekonstrukci odolává nepříznivým klimatickým vlivům, zabraňuje v prostupu hluku a šetří náklady na vytápění.

 

Důležitou funkcí obvodové stěny je, vedle její funkce bezpečnostní a statické, ochrana našeho obývaného prostoru před proměnlivými venkovními klimatickými podmínkami a vytváření akustického komfortu, nezávisle na tom, jestli je léto nebo zima. Fasáda je důležitá. Kvalitním návrhem a odborně provedenou realizací systémového zateplení lze snížit tepelné ztráty obvodovou stěnou o více než 50%. Při zateplení fasád rodinných a bytových domů čerpáme z našich dlouholetých zkušeností. Máme za sebou mnoho jednoduchých i složitějších realizací vždy s výsledkem spokojenosti klienta. Při současných cenách energií se návratnost investice do zateplení fasád neustále snižuje. Zateplení fasády a výběr fasády nelze podceňovat.

 


Vedle úspory energií přináší zateplení z vnější strany obvodového pláště i další výhody a to zejména:


-    nedochází ke zmenšení obytného prostoru
-    vynechání vnější omítky-možno aplikovat přímo na obvodový plášť
-    zvýšení akumulace tepla ve zdivu - zkrácení topného cyklu
-    zvýšená tepelná pohoda i v letním období
-    úplné vyloučení vzniku trhlin vnějšího pláště
-    snížení potřeby paliv - snížení znečištění ovzduší
-    úplné vyloučení tepelných mostů v místech nosníků, stropů apod.
-    odstranění příčiny vzniku plísní na vnitřních stěnách
-    možnost nové barvy fasády
-    možnost nového architektonického řešení fasádyPotřebujete opravit, natřít, zateplit, zrekonstruovat či vyčistit fasádu?


Výhodou naší firmy je, že zateplení fasád provádíme včetně všech podružných prací spojených s touto činností (klempířské práce, zednické práce, pokrývačské práce, tesařské práce atd.). Nabízíme kompletní řešení fasád a fasádních systémů.

 

 

Ukázka realizace fasády RD

 

Zateplovací systém RD, elektroinstalace, obklady a dlažby - Praha 10/2014