Financování | hypotéka | úvěr | stavební spoření


 

 

Možnosti financování rekonstrukce nebo výstavby nového bydlení

 

 

Kde na to vzít?Otázky financování vyvolají bezpochyby první vrásky na čele každého člověka, který přemýšlí o stavbě rodinného domku. Ti šťastnější mají volné finanční prostředky, většina z nás si však musí peníze vypůjčit.

 


Možností, jak tuto situaci řešit je, několik.


Základem financování každé rekonstrukce či samotné výstavby rodinného domu s omezenými vlastními finančními prostředky by měl být hypoteční úvěr. Ostatní produkty, jako je stavební spoření či kapitálové životní pojištění, by měly sloužit k dofinancování stavby, respektive ke snížení výše měsíční splátky hypotéky po skončení doby fixace. Konkrétní volba nejvhodnějšího způsobu financování již záleží na vaší momentální finanční situaci a výši vašeho měsíčního příjmu.

 

Pomůžeme Vám s financováním vaší stavby. Díky spolupráci s profesionálními finančními poradci a bankovními ústavy Vám připravíme optimální variantu financování celého projektu. Financování úvěrem ze stavebního spoření si lze spočítat celkovou výši úvěru ze stavebního spoření - ZDE. Spolupracujeme také s hypotečními specialisty - Raiffeisenbank a.s., Komerční banka, a.s., ČSOB, Hypoteční banka, a.s., Česká spořitelna, a.s., Českomoravská stavební spořitelna, a.s., Wüstenrot - stavební spořitelna a.s.. Můžete si také zdarma ověřit, kolik by Vám banka mohla půjčit včetně výše splátky a celkové doby splácení úvěru - spočítat hypotéku - ZDE

 

 

 


Ušetřete si čas na důležitější věci, než je shánění peněz!


Pokud uvažujete o výstavbě rodinného domu, je pohled na finanční stránku jedním z prvních a nejdůležitějších.


Většina klientů nedisponuje tolika penězi, aby mohla realizovat celou stavbu z vlastních zdrojů. Je rozumné využít maximálně možnosti, které nabízejí hypoteční banky nebo stavební spořitelny. Tyto produkty jsou v současnosti přístupné a výhodné pro většinu investorů.

 

Hypoteční banky nabízí celé spektrum úvěrů a pamatují i na žadatele, kteří disponují i menší hotovostí. Většinou je pro Vás investory obtížné se orientovat ve všech možnostech, které finanční instituce nabízejí.

 

Proto Vám nabízíme využití našich zkušeností s tímto způsobem financování staveb a rádi Vám pomůžeme s přípravou a vyřízením hypotečního úvěru. Samozřejmě je důležité takto financovanou stavbu doplnit vhodným pojištěním osob a majetku.


Úzce spolupracujeme s renomovanými bankovními domy a vzhledem k vzájemné dlouhodobé spolupráci dokážeme zajistit nejlepší finanční nabídky a produkty vhodné financování Vaší stavby.

 

 

Kontaktujte nás a pomůžeme Vám s financováním Vaší stavby. Spolupracujeme s nezavislými finačními poradci a institucemi jako jsou Partners, Broker Consulting atd.