Výkopové a zemní práce

 

 


Potřebujete vykopat základy, převézt zeminu, připravit pozemek pro stavbu?- provádíme přípravné práce pro stavby

- výkopy základů a základových pásů

- vahování a rovnání terénu

- výkopy pro inženýrské sítě

- výkopové a zhrnovací práce

- bourací práce a dovoz sypkých hmot

- odvoz suti a uskladnění zeminy

 


Výkopové práce


Naše firma se specializuje a realizuje veškeré činnosti, které se týkají jakýmkoli způsobem zemních prací, úprav a modelování terénu. Nabízíme technickou podporu při budování průmyslových zón, komunikací, ale také při výstavbě rodinných domů a jiných nemovitostí. K těmto činnostem používáme tu nejmodernější techniku. Obsluhu naší techniky zajišťují kvalifikování pracovníci, kteří zvládají ty nejnáročnější pracovní úkoly. Profesionální přístup a vysoká kvalita odvedené práce je naší prioritou, vedoucí ke spokojenosti každého zákazníka.


Výkopové práce, ať už se jedná o výkopy základů,inženýrských sítí, nebo jen úpravu terénu sebou nesou otázku ,, co s odpadem, nebo zeminou?". Naše firma má pro Vaší stavbu vždy řešení. Součástí naší činnosti je i kontejnerová doprava. Zeminu a stavební suť naložíme a odvezeme na naši skládku.Výkopové a zemní práce


Jsme regionálně zaměřená firma, upřednostňujeme zakázky zejména v regionu: Frýdek - Místek, Karviná, Bohumín, Orlová, Havířov, Český - Těšín, Ostrava, Opava, Nový Jičín a blízké okolí.