Svítící skleněnné tvárnice

 

 

Vitrolux - svítící skleněnné tvárnice


Na popularitu skleněných tvárnic má vliv možnost použití jich pro dodatečné osvětlení místnosti a estetická hodnota. Stěny ze skleněných tvárnic dobře působí v obývacím pokoji, v ložnice, v koupelně, na chodbě a taky venku (světlíky u dveří, přístřešky, luxferové okna, apod.).

 

Nasvícení skleněných tvárnic, způsobuje že možnost použití tohoto populárního materiálu, je ještě větší. Je možné z nich vytvořit elementy koupelny, sprchový kout, prosvětlit chodeb, části vnějších stěn a architektonických detailů. Výrobci skleněných tvárnic dbají nejen o jejich zvláštní estetickou hodnotu , ale taky o stále lepší zvukové i tepelně izolační vlastnosti, ohnivzdornost a odolnost proti nárazu.

 

Skleněné tvárnice zmnohonásobují možnosti využití tehoto materiálu, a další estetické hodnoty, které nabízí světlo emitované z vnitřku skleněných tvárnic způsobí, že jsou velmi atraktivním dokončovacím materiálem.

 

Tento produkt je vyroben technologií odolné proti vlhkosti IP67, která umožňuje bezpečné používání používání v takových místech jak koupelny, kuchyně, bazény a venkovní prostor. Produkt je vytvářen v Polsku, za použití nejkvalitnějších materiálů.

 

Svítící skleněné tvárnice a technologie výroby i sám osvětlovací systém jsou chráněne patentovým úřadem.

 

 

Základní vlastnosti svítících skleněných tvárnic


Skleněné tvárnice jsou nasvícené v pěti barvách (bílý, žlutý, modrý, červený, zelený), co u barvených tvárnicích dává mnoho možností získání, jejichž zdrojem světelných efektů a u bezbarvých nebo saténový tvárnicích můžeme se těšit zároveň naturálnou tvárnici a taky nasvícenou v jakékoliv barvě.

 

Svítící skleněné tvárnice jsou vyrobené bezpečnou technologií LED, napájené napětím 12V DC, co garantuje trvalost a energetickou účinnos. Minimální životnost diod LED je 100 000 hodin, co znamená že při svícení deset hodin denně, budou nás těšít třicet let nebo ještě víc. Diody LED diody, jako polovodičové součástky, okamžitě mění elektrickou energie na světlné záření v procese tak zvané zářivé rekombinace. Účinnost této přeměny je velmi vysoká, skoro 100%. Proto je spotřeba elektrické energie této technologie velmi nízká a náklady spojené s provozem tohoto řešení jsou nesrovnatelně nižší než konvencionální zdroje světla. Použité řešení dává možnost práce při teplotě -35 až +60 stupňů Celsia, díky čemu není omezené používání venku.

 

Připojení svítících skleněných tvárnic je velmi snadné a může to udělat každý. Po postavení každé vrstvy stavěné stěny lze připojit kabel k napájecímu kabelu v souladu s pokyny přiloženy k sadě spojek, které jsou plně odolné proti vlhkosti.

 

Výrobek je shodný s direktivou RoHS, má CE.

 


V případě dalších informací a ceníku uvedeného sortimentu nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.