• ilustrační obrázek
  ilustrační obrázek
 • ilustrační obrázek
  ilustrační obrázek
 • ilustrační obrázek
  ilustrační obrázek
 • ilustrační obrázek
  ilustrační obrázek
 • ilustrační obrázek
  ilustrační obrázek

Kuchyně

 

 

Kuchyně již dávno není jen prostorem přípravy jídla, v němž žena tráví většinu volného času uzavřená před ostatními členy rodiny. Čím dál častěji se upouští od klasických kuchyňských místností a vznikají kuchyňské kouty, jako součást denní místnosti – obývacího pokoje. V závislosti na tomto trendu stoupají nároky uživatelů na design a funkčnost kuchyňské linky.

 

 

Naše firma Vám umožní pořídit si kuchyň dle Vašich představ a také finančních možností. V závislosti na výběru materiálů a náročnosti výroby jsme schopni vyrobit kuchyň za velmi příznivé ceny, ale i kuchyň luxusní, vybavenou všemi moderními komponenty, které dnešní trh nabízí.

 

Kuchyně na míru - nabízí maximalní využití Vašeho prostoru, je zde možnost realizovat Vaše nápady a přizpůsobit tak kuchyň přesně Vašim požadavkům.

 

 

Kuchyně sektorové - jsou optimální variantou pro ty, kdo chtějí funkční kuchyň za co nejmenší peníze.

 

 

Uvažujete o nové a moderní kuchyni ?

 

Provádíme kompletní rekonstrukce kuchyní. Našemu zákazníkovi poradíme s výběrem kuchyňské linky ,materiálů a samozřejmě také s umístěním elektrospotřebičů. Můžeme Vám vypracovat i grafický návrh. Provedeme všechny potřebné stavební upravy,kompletaci kuchyńských linek a následného zapojení elektrospotřebičů. Budete překvapeni cenou ! Za kolik se dá nová kuchyň pořídit. Našemu zákazníkovi dáváme volnou ruku při výběrech materiálů, kuchyňské linky a elektrospotřebičů, které vám dodáváme za solidní ceny. Kontaktujte nás a my Vám provedeme cenovou kalkulaci Vaší nové kuchyně.

 

 

Chtěli byste provést drobnou úpravu stavající kuchyně ?

 

Také provádíme veškeré stavení práce v bytech a rodinných domech jako jsou malby a nátěry, výměny obkladů a dlažeb, vodoinstalace a elektroinstalace či výměny kuchyňských linek apod.