• ilustrační obrázek
    ilustrační obrázek

Venkovní terasy

 

 

Venkovní terasy - tropické dřevo BANGKIRAI
Bangkirai je reprezentativní exteriérová podlahovina vhodná na terasy, balkóny, prostory kolem bazénů, zahradní chodníky a jiné venkovní prostory. Je to velice odolné dřevo, přibližně 3 x tvrdší než dub.
Realizace podkládka terasy:

- výroba a montáž venkovní terasy na zakázku


- konzultaci přípravy podkladu


- vyměření a zpracování předběžné cenové nabídkyPrůběh prováděných prací:

I. Zavoláte nám a domluvíme si s Vámi domluví termín, kdy za Vámi na místo realizace přijede náš technik a vyměří vše potřebné.


II. Poté Vám zpracujeme předběžnou cenovou nabídku pozveme Vás k nám na jednání. Budete mít možnost prohlédnout si naši nabídku realizace takové terasy.


III. Pokud Vás naše nabídka a přístup k zákazníkovi osloví, sepíšeme smlouvu o dílo. Až teď je zakázka závazná pro obě strany. Ve smlouvě se dohodneme mimo jiné na termínu realizace.


IV. Budeme po Vás chtít zálohu, a to ve výši min. 50 % z cenové nabídky. Stačí, když nám ji hotově nebo převodem uhradíte 10 dnů před začátkem realizace.


V. Až bude hotovo, vyzveme Vás k předání díla. Vy si vše zkontrolujete a vypíšete předávací protokol, na základě kterého Vám vystavíme konečnou fakturu splatnou hotově. Ke konečné fakturaci se počítá skutečně spotřebovaný materiál a skutečně odpracované hodiny.


VI. Pak už si budete užívat odpočinku na Vaši nové terase.

 

 

V případě bližších informací o termínu montáže a jejím trvání se na nás můžete kdykoliv obrátit.