Malby a nátěry

 

 

Nudí Vás bílá barva Vašeho bytu, chcete Vašemu novou svěžest a barvu ? Potřebujete vymalovat jeden pokoj, celý byt nebo dům ?

 

 

V oboru pracujeme od roku 1999. Nabízíme Vám veškeré malířské služby. Provádíme dekorativní malby, Antické zeminy, Velatura. Plastické nástřiky Gotele, lepení okrasných lišt a rozet. Kontaktujte nás a využíjte možnosti si vybírat z tisíců barevných odstínů. Poradíme Vám s výběrem vhodných barev také Vám poradíme s výběrem odstínů. Oceníte tak naši dlouholetou zkušenost v oblasti malování interiérů či exteriérů. Používáme ekologické a zdravotně nezávadné barvy. Po domluvě vám rádi provedeme kompletní úklid.

 

 

Malování exteriérů a interiéru


- lakování a nátěry

- nástřiky GOTELE

- nástřiky AQUAPAINT

- nástřiky fasád špičkovou technikou

- broušení a lakování parket

- tapetářské práce

- antické zeminy


 

Důvody, proč si nás vybrat ?

 

Dokonalá realizace - rychlost příprav, stěhování, zakrytí nábytku a podlah, trvale udržovaná čistota během práce, opatrnost při manipulaci s křehkými věcmi

 

Odbornost v každém tahu - malování, natírání, tapetování domů, malování kanceláří, malování skladů, malování garáží, malování sklepů, malování škol, malování schodišť, malování zdravotních zařízení, malování administrativních budov, malování výrobních hal, malování průmyslových objektů.

 

Dobrá cena - cena se odvíjí od Vašich požadavků - náročnost přípravy, kvalita použitých materiálů a technologie práce. Rádi za Vámi přijedeme a vytvoříme vám cenovou kalkulaci.

 

Odpovídající servis - s návrhem barevného řešení Vám rádi pomůžeme

 

Jednoznačný výsledek - zkušenosti a dokonalá znalost námi ověřených postupů zaručí Vaši spokojenost. Po provedených pracích provedeme hrubý úklid vč. likvidace odpadu.

 

 

Pokud máte zájem o naše služby neváhejte nás kontaktovat na tel. (+420) 602 776 876 nebo nám napište na info@profistavby.cz. Rádi k Vám přijedeme a vytvoříme pro Vás cenovou kalkulaci. Působíme zejména v těchto regionech : Ostrava, Havířov, Český - Těšín, Karviná, Frýdek-Místek, Bohumín, Jablunkov a okolí.

 

 

Můžete si sami vyzkoušet vymalovat svou místnost pomocí aplikace MousePainter pro kvalitní barvy zn. DULUX. Nebo také pro barvy zn. HET si vymalovat - ZDE.

** potřeba mít instalovaný program Macromedia Flash Player