Rekonstrukce domu

 

 

Proměnte svůj starý dům na moderní bydlení


Pomůžeme Vám. Naše firma zajištuje veškeré stavební, projekční a řemeslné práce, které budete potřebovat při rekonstrukci bytu, rodinného domu nebo kancelářských prostor. V oboru pracujeme již od roku 2000. Za tu dobu jsme získaly mnoho spokojených zákazníků, ale také zkušeností při přestavbách a úpravách interierů.

 

Zákazník se stává naším partnerem při tvorbě jakéhokoliv záměru, ať už se jedná o drobné stavební úpravy nebo o komplexnější a náročnější rekonstrukce stavebních objektů. Poradíme Vám s návrhem, výběrem vhodných materialů a řešením celé přestavby. Zajistíme také zpracování projektu a grafických návrhů. Při naši práci dbáme na každý detail a od naší práce odcházime až po kompletní vykonané práci.

 

 

Kompletní rekonstrukce domu


Nemáte dostatek zkušeností a času na absolvování složité administrativy související s revitalizací Vašeho domu? Nic se neděje. Nechte vše na nás. Stačí pouze uzavřít mandátní smlouvu a my již vyřídíme komplikovanou přípravu včetně všech vyjádření, projektu, stavebního povolení, úvěru a žádosti o dotace za Vás. U některých společností zaplatíte nemalé finanční prostředky, u nás máte projekt za výhodnou cenu včetně odpovídajících konzultačních služeb.

 Co znamená komplexní regenerace Vašeho domu?

Regenerace nebo-li rekonstrukce domu je komplexní oprava důležitých funkčních částí budovy, provedená v rámci jednoho projektu, který může mít několik etap realizace logicky a technicky na sebe navazujících. Takto rekonstruovaný dům poskytne kvalitní bydlení nejméně po dobu jedné generace na úrovni současných požadavků na stavební techniku, hospodaření s energií, hygienu a estetiku bydlení.

 Proč začít s regenerací Vašeho panelového domu právě nyní?

Rekonstrukci Vašeho domu se v blízké budoucnosti zcela jistě nevyhnete. Minimem jsou pravidelné opravy, servis a údržba. Řada konstrukčních prvků domu se nachází na hranici své životnosti. Odklad rekonstrukce tak může být v konečném důsledku daleko nákladnější investicí. Navíc nikdy v minulosti nebyly tak pesimistické předpoklady výrazného nárůstu cen tepla způsobené nedostatkem hnědého uhlí. Pokud k těmto skutečnostem připočteme razantní nárůst DPH, který zdraží nejen cenu dodávaného tepla z centrálního zásobování, ale povede i k nárůstu ceny stavebních prací, je právě nyní jedinečný okamžik na zahájení revitalizace Vašeho bytového domu.

 


Kontaktujte nás a přesvědčte se sami, že rekonstrukce nemusí být vůbec drahá. Odborná konzultace a cenová nabídka u Vás v místě možné realizace.