Okna, dveře, zárubně

 

Výměna oken v rodinném doměVýměna oken je jedním z klíčových aspektů celé revitalizace, opravy, či rekonstrukce bytových nebo rodinných domů, které jsou zaměřeny na tepelnou úsporu. Proto klade naše společnost značný důraz na kvalitu oken.


Z hlediska technologického a hlavně pro nejlepší poměr mezi cenou, funkčností a tepelnou úsporou jsou při výměnách oken používány nejčastěji okna plastová. Z důvodu dodávky co nejkvalitnějších oken realizujeme tyto dodávky a práce s certifikovaným výrobcem plastových oken.


Jako jedna z mála stavebních společností nabízíme našim zákazníkům prohlídku výroby oken, avšak nejen to, dokonce Vám zajistíme přístup do výroby v době, kdy se budou vyrábět zrovna Vaše okna, ať máte osobě kontrolu nad kvalitou těchto důležitých stavebních komponentů pro Váš dům.

 

 

Proč výměna oken a proč kvalitní okna?

 

Kvalitní okna vám umožní snížit náklady na vytápění na polovinu i méně. S plastovými či dřevěnými okny vzroste hodnota vašeho domu či bytu, sníží se hlučnost i prašnost.

 

Cílem naší firmy je dodávat kvalitní plastová, dřevěná a střešní okna s dlouhou životností.

 

 

Dodáváme všechny modely dveří Sapeli, Zlomek, Masonite, Porta-Doors a CAG.

 


Vyberte si z široké nabídky moderních i klasických interiérových a vchodových dveří. Naše nabídka zahrnuje i speciální dveře - se zvýšeným hlukovým útlumem, dveře posuvné, bezpečnostní a protipožární.

 


Prodej dveří a prodej oken vyžaduje nejen vysokou kvalitu výrobků, ale také širokou nabídku služeb jako je montáž výrobků, zaměření u zákazníka, odborné technické poradenství, cenové kalkulace a především záruční a pozáruční servis.- Dřevo-hliníková okna

- Plast-hliníková okna

- Plastová okna

- Dřevo-hliníkové dveře

- Hlinikové dveře

- Bezpečnostní a proti-požární dveře

- Dřevěné masivní - eurookna a dveře

- Dřevěné dveře venkovní

- Dřevěná vrata

- Špaletová okna, kastlová okna

- Atypická výroba dveří, vrat, oken

- Dřevěné dveře

- Zimní zahrady

- Zdvižné posuvné dveře

- Kování